Мы работаем Пн-Пт с 10:00 до 19:00  Сб-Вс: Выходной.
Тел: (050) 071-31-92 / (097) 943-28-33 / (044) 334-42-65 / (093) 502-15-28 

Курси адміністратора салону краси. Київ

Курси адміністратора салону краси. Київ. Учбовий ЦентрЗвичайно, з розвитком технологій в функціонуванні салонів краси з кожним днем більше місця стало відводитись для CRM – систем, електронному запису та електронній базі клієнтів. Визнання в повній мірі залежить від комунікації команди та клієнтів, а в більшій мірі, звичайно ж  від такої людини, як адміністратор. Він являється людиною , котра не просто займається веденням скрупульозного обліку клієнтів та займається грошовими питаннями, але і бере на себе відповідальність за те, чи хотітиме лишитися клієнт, скориставшись запропонованими послугами, чи виникне у нього бажання записатися на ще один сеанс та рекомендувати салон своїм рідним та близьким.

Власники салонів краси розуміють, наскільки важлива роль такої людини в такій справі та ставлять собі за ціль знайти грамотних людей на таку посаду або ж навчити їх на курсах. От тільки у більшій половині випадків новачки в подібній справі цілковито не так собі уявляють зайнятість такого працівника. Для них ця робота з самого початку позначена, по типу тимчасової і вони не особливо зациклюються над тим, які перспективи та заробіток вона може їм запропонувати. Навіть більшість представників цієї професії з досвідом впевнені, що їхня робота складається з реєстрації та розрахунку клієнтів. Так, вони компетентні в розрахунково – касовій роботі, вони підтримують затишок на території салону, але сам сервіс та реалізацію продажу вони вважають чимось зайвим у такій роботі та додавати особливих зусиль до цього не хочуть.

В цей самий момент роботодавці починають задаватися питаннями на кшталт, де можливо знайти грамотного спеціаліста чи де можна надати відповідних знань наявному робітнику. Якщо займатися навчанням власними силами, о далеко не кожен адміністратор салону краси може похизуватися тим, що він має великий відсоток записів та виручки за день, він вірно заповнює всю документацію, успішно займається просуванням послуг салону краси та створює прийнятні умови для клієнтів.

Якщо ви хочете стати конкурентоспроможним, то запишіться на курси адміністратора салону краси з працевлаштуванням. Таким чином, ви отримаєте структуровану видачу матеріалу, навички реалізації продажів, методами висококласного обслуговування та, що немало важливо – практичний підхід до вивчення даного спрямування.

Вкрай важливим атрибутом являється те, аби в курси адміністратора салону краси входили всілякі практичні вправи. Завдяки цьому и матимете хороший шанс автоматизувати спілкування  можливими клієнтами, навчитися працювати з відмовами, надавати якісний сервіс та вправно реалізовувати продукцію салону.

Окреме місце займає мотиваційна концепція такого навчання. Одна із ключових задач, що припускає собою курси адміністратора салону краси з працевлаштуванням – мотивацію учнів до реалізації продажів. Якщо буде присутній потужніше емоційне посилання та буде поставлена установка, щодо позитивного результату, то це і буде гарантією якісних занять.

Більшість адміністраторів вважають, що продажі не мають місця в такій справі і, якщо клієнт говорить, що хоче подумати над пропозицією , то для них це рівносильно негативній відповіді. На навчанні вам повинні розповісти про те, як,  дійсно, потрібно відноситись до цього та чому продажі це важливіша складова для функціонування салону краси.

Так, курси це всього тільки стартова сходинка, але вона являється важливішою для ефективності вашої роботи, а в більшій мірі, від вас залежить якість та згуртованість всього колективу. 

 

 

 

 

Новая форма учебы.

Выбор любого времени курса.

  Проведение занятий непосредственно у слушателя на дому или в офисе

Обучение по индивидуальное программе.

  Вы учите только то, что вам нужно. Программа подбирается под вас !

Бесплатная установка ПО на ваш ноутбук или компьютер.

  Преподаватель установит, а также настроит нужную программу для выполнения домашнего задания.

Найти курс по интересам

Воспользуйтесь поиском, чтобы найти нужным вам курс или посмотрите все курсы