Мы работаем Пн-Пт с 10:00 до 19:00  Сб-Вс: Выходной.
Тел: (050) 071-31-92 / (097) 943-28-33 / (044) 334-42-65 / (093) 502-15-28 

Курси архітектурного проектування. Київ

Курси архітектурного проектування.Київ. Учбовий ЦентрКурси архітектурного проектування є одним із компонентів профпідготовки для людей, що мають спеціалізацію, відносно проектування та дизайну. Учбовий Центр запрошує вас на запис до нас, аби детально розглянути ПЗ для подальшої розробки всіляких архітектурних проектів та креслень. Ми приймаємо клієнтів 5 разів на тиждень, не дивлячись на те, який нині місяць за вікном, бо у нас педагоги після випуску одного клієнта, відразу приймають до роботи з іншим. Саме тому вам не потрібно буде відкладати своє бажання навчатися до іншого разу, а якщо ж підготовку за даним спрямуванням потрібно пройти за короткі терміни, то Учбовий Центр підставить вам своє плече

Курси архітектурного проектування будуються на окремій програмі, дослідивши котру вам потрібно буде пройти  тестування, а вже після цієї процедури ви отримаєте сертифікат. Програму особисто виконували спеціалісти території та для її вивчення вам не знадобиться виділяти більшу частину свого вільного часу. Так, аби стати професіоналом в архітектурному проектуванні потрібно працювати над проектами, постійно удосконалюватись, але навчання у нас допоможе вам у розвитку. Тим більше, більш ніж 50% учбового часу присвячується у нас саме практиці та мають місце домашні завдання.

Під свою опіку вас беруть практикуючі спеціалісти. Курси архітектурного проектування вони проводять мовою, зрозумілою для наших клієнтів – вони прикладають зусилля, аби як можна детальніше пояснити їм теми та відповісти на всі запитання. У своїх педагогах команда території впевнена, так як перед початком роботи вони пройшли тестову роботу, котра компетентно встановила рівень кожного претендента на цю посаду.

Для того, аби бути на зв’язку з підопічними наші консультанти передзвонюють їм та дізнаються, чи все їм подобається та чи не виникають які – небудь запитання. Самі ж ви можете звертатися до нас за вказаними номерами на сайті та отримувати детальну консультацію щодо організації всього учбового процесу.

Звичайно, за нинішніх часів економія важлива, як ніколи, тому курси архітектурного проектування в Учбовому Центрі це хороша можливість сплачувати менше, але якість виданого матеріалу  від цього не постраждає ні в якому разі. Клієнти, котрі записалися зі своїми друзями, навчаються лишень за половину від ціни. Беріть участь в акції «1+1=1»!

Навчання доступне лиш тет – а – тет, тобто в групах підопічні не зустрічаються. Причиною цього виступає те, що педагоги працюють на виїзд, тобто вони приїжджають по конкретним адресам. Насправді, далеко не всі компанії працюють в подібній формі, в основному – клієнти самі приїжджають в філіали і там вже відбувається навчання. У нас все інакше! Як показує практика, більшість підопічних вибирає зустрічі в себе вдома та рідні стіни настільки позитивно впливають на це, що більш плідніше навчання потрібно ще пошукати! Але за бажанням ви завжди можете вибрати проведення курсів в філіалах Учбового Центру: поряд з метро Печерська, Петрівка, Політехнічний інститут та Лівобережна.

Клієнт вибирає, коли та о котрій годині буде проводитися навчання – під час підписання договору ця тема буде детально обговорена. Вихідні дні у цьому випадку ви можете повністю використовувати. До того ж, вранішні зустрічі та пізнього вечора також у доступі. Редагуйте свій графік, якщо потрібно, але тільки за участі наставника. Якщо він не знає, а ви для себе перенесли навчання на інший день, то педагог, якщо ви, наприклад, займаєтесь вдома, приїде за вказаною адресою в зазначений час та йому просто ніхто не відчинить двері. В подібних ситуаціях зустріч просто згорає та повернути її буде неможливо!   

 

 

 

Новая форма учебы.

Выбор любого времени курса.

  Проведение занятий непосредственно у слушателя на дому или в офисе

Обучение по индивидуальное программе.

  Вы учите только то, что вам нужно. Программа подбирается под вас !

Бесплатная установка ПО на ваш ноутбук или компьютер.

  Преподаватель установит, а также настроит нужную программу для выполнения домашнего задания.

Найти курс по интересам

Воспользуйтесь поиском, чтобы найти нужным вам курс или посмотрите все курсы